Paslaugos

Įmonė teikia kelių rūšių paslaugas – gaminame įvairią akmens produkciją kapaviečių apipavidalinimui, interjero puošybai, teikiame kapaviečių restauravimo bei konsultacines paslaugas.

Visa produkcija gaminama iš lietuviško, suomiško, švediško granito. UAB „Dalunis“ darbuotojai visus užsakymus- nuo jų priėmimo iki rezultato pateikimo klientui - įgyvendina patys, naudodami bendrovės gamykloje sumontuotą įrangą – akmens pjovimo, šlifavimo stakles ir kitus akmens apdirbimui reikalingus įrankius.

Gaminiai ir paslaugos kapavietėms

Gaminame įvairius akmens paminklus, plokštes kapų dengimui, bortelius gėlynams, vazas ir visą kitą akmens produkciją, kuri sukuria estetišką kapaviečių išvaizdą. Esame patyrę senų kapaviečių restauracijoje – demontuojame senus akmens gaminius, liejame naujus pamatus, statome paminklus, dengiame kapus akmens plokštėmis.
Taip pat prekiaujame skalda, dengiame ja kapus.

Gaminiai ir paslaugos namams

Gaminame visas interjero detales iš akmens – laiptus, stalviršius, židinio detales ir kita. Taip pat apdirbame (apklijuojame) namų pamatus akmeniu ir atliekame kitus panašius užsakymus.

Užsakymai ir konsultacijos priimami el paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , telefonais +370 614 00869 ir +370 650 25361 ir prekyvietėje Klaipėdoje, Joniškės g. 27B, priešais Joniškės kapines. Joje klientai gali išsirinkti jau pagamintą paminklą, o jei neranda norimo, galime pagaminti bet kokį pageidaujamą paminklą pagal nuotraukas arba klientų pateiktus projektus.

Taip pat teikiame konsultacines paslaugas. Konsultuojame, kokiai kapavietei koks paminklas būtų tinkamiausias, supažindiname su akmens rūšimis, pritaikome gaminius kiekvieno kliento norams ir skoniui.